SNA Keiberg

 

SNA Keiberg 9470
 
U bent nu hier: Home

  

 

Beker Het Nieuwsblad

U15A 22/02/2017 19:30 SNA.KEIBERG A  KFC BAAL   -  

 

Wedstrijden weekend 22 en 25 februari 2017 

1ste elftal heren 25/02/2017 20:00 SNA.KEIBERG SP.ROOSBEEK-NEERVELP A   -  
1ste elftal dames 22/02/2017 19:30 TIELT-WINGE 3000 SNA.KEIBERG   -  
U13A 25/02/2017 9:30 SNA.KEIBERG A NIV.3 KFC HERENT A   -  
U12B 25/02/2017 9:30 NV KEERBERGEN A SNA.KEIBERG B NIV.2   -  
U8B 25/02/2017 10:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 KFC HERENT   -  
U10A 22/02/201 18:15 WOLFSDONK SP SNA.KEIBERG A NIV.1   -  
U6A 25/02/2017 10:30 SNA.KEIBERG A VS KORTENAKEN   -  

Wedstrijden weekend 17, 18 februari 2017

1ste elftal dames 18/02/2017 16:30 SNA.KEIBERG ASE.CHASTRE B   2 - 0  
Reserven A 18/02/2017 14:30 FC.BINKOM A SNA.KEIBERG A   3 - 4  
Reserven B 18/02/2017 15:00 FC AVERB-OKS SNA.KEIBERG B   1 - 3  
U21 17/02/2017 20:00 SNA.KEIBERG A NIV.2 RC.MELDERT A NIV.1   9 - 2  
U15A 18/02/2017 12:00 SNA.KEIBERG A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1   4 - 0  
U15B 18/02/2017 14:00 SNA.KEIBERG B NIV.1 SK.RUMMEN-GEETS A 1   3 - 3  
U13A 18/02/2017 15:00 VK.HOLSBEEK A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.3   3 - 4  
U13B 18/02/2017 12:30 VS.KORTENAKEN A NIV.2 SNA.KEIBERG B NIV.3   2 - 4  
U12A 18/02/2017 9:30 KO.BEGIJNENDIJK A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.2   8 - 0  
U12B 19/02/2017 9:30 KDN.UNITED B NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.2   3 - 4  
U11 18/02/2017 10:30 SNA.KEIBERG A NIV.2 KFC.DIEST B NIV.1   13 - 0  
U10A 18/02/2017 12:30 SNA.KEIBERG A NIV.1 KFC.DIEST B NIV.1   -  
U10B 18/02/2017 15:00 SNA.KEIBERG B NIV.2 RC.BUTSEL A NIV.3   4 - 6  
U9A 18/02/2017 11:00 VS.KORTENAKEN B NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.2   8 - 10  
U8A 18/02/2017 10:30 HO.TESTELT A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.3   7 - 4
U8B 18/02/2017 10:00 KO.BEGIJNENDIJK B NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1   1 - 19 
U7A 18/02/2017 12:00 SNA.KEIBERG A NIV.2 SP SCHAFFEN B NIV.2   9 - 4
U7B 18/02/2017 13:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 SC.AARSCHOT A NIV.1   -  
U6A 18/02/2017 10:30 SNA.KEIBERG A KFC.DIEST A   -  
U6B 18/02/2017 10:30 SNA.KEIBERG B KFC.DIEST B   -  

 

Beker Het Nieuwsblad

U15A 8/02/2017 19:30 SNA.KEIBERG A NIV 1 KV. TREMELO   -  
U8A 8/02/2017 18:30 BOKA UNITED SNA KEIBERG   19 - 2  

Wedstrijden weekend 10, 11 februari 2017

1ste elftal heren 11/02/2017 20:00 SNA.KEIBERG T.BUNSBEEK   -  
1ste elftal dames 10/02/2017 20:00 TIELT-WINGE 3000 SNA.KEIBERG   -  
Reserven A 11/02/2017 15:00 SNA.KEIBERG A KVZ.GLABBEEK A   1 - 4  
Reserven B 10/02/2017 20:00 SNA.KEIBERG B KVC.LANGDORP   6 - 0  
U21 10/02/2017 20:00 SNA.KEIBERG A NIV.2 KA.GOETSENHOVEN A NIV.2   3 - 2  
U17 11/02/2017 15:00 SK.DEURNE A NIV.1 SNA.KEIBERG A NIV.2   1 - 3  
U15A 11/02/2017 12:30 SNA.KEIBERG A NIV.1 KFC.BAAL A NIV.1   3 - 0  
U15B 11/02/2017 10:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 RD.ZOUTLEEUW A NIV.1   2 - 6  
U13A 11/02/2017 15:30 FC.RILLAAR SP. A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.3   0 - 0  
U13B 11/02/2017 14:30 VK.LINDEN A NIV.2 SNA.KEIBERG B NIV.3   Uitgest.  
U12A 11/02/2017 9:30 KFC.RAP.WEZEMAAL A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.2   4 - 2  
U12B 11/02/2017 15:30 FC.RILLAAR SP. A NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.2   -  
U11 11/02/2017 10:30 SNA.KEIBERG A NIV.2 FC.RILLAAR SP. A NIV.1   -  
U10A 11/02/2017 12:30 SNA.KEIBERG A NIV.1 T.BUNSBEEK R   -  
U10B 11/02/2017 15:00 SNA.KEIBERG B NIV.2 RD.ZOUTLEEUW A NIV.2   4 - 6  
U9A 11/02/2017 15:00 KA.GOETSENHOVEN A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.2   4 - 4  
U8A 15/02/2017 18:00 FC AVERB-OKS A NIV.3 SNA.KEIBERG A NIV.3   11 - 9  
U8B 11/02/2017 11:30 KVC.LANGDORP B NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1   14 - 7  
U7A 11/02/2017 15:00 SNA.KEIBERG A NIV.2 TIELT-WINGE 3000 A NIV.2   -  
U7B 11/02/2017 13:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 FC.RILLAAR SP. A NIV.1   -  
U6A 11/02/2017 10:30 SNA.KEIBERG A FC.RILLAAR SP. A   -  
U6B 11/02/2017 10:30 SNA.KEIBERG B VS.KORTENAKEN A   -  

Wedstrijden weekend 3, 4 en 5 februari 2017

1ste elftal heren 5/02/2017 15:00 VS.KORTENAKEN SNA.KEIBERG  3 - 4  
1ste elftal dames 1/02/2017 20:00 SNA.KEIBERG KV.TERVUREN-DUISBURG 10 - 0  
Reserven A 4/02/2017 14:30 T.BUNSBEEK A SNA.KEIBERG A  0 - 5F 
Reserven B 4/02/2017 14:00 KFC.KO.BEGIJNENDIJK SNA.KEIBERG B  0 - 5F  
U21 3/02/2017 20:45 HO.BIERBEEK A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.2   1 - 0  
U17 2/02/2017 19:30 SNA.KEIBERG A NIV.2 KFC.ZICHEM A NIV.1   3 - 2  
U15A 5/02/2017 9:30 KVC LANGDORP A NIV SNA.KEIBERG A NIV 1    0 - 6
U15B 4/02/2017 14:00 TIELT-WINGE 3000 A NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1   3 - 0  
U12A 4/02/2017 11:00 SP SCHAFFEN A NIV.1 SNA.KEIBERG A NIV   1 - 4  
U12B 5/02/2017 9:30 KNV. KEERBERGEN A SNA.KEIBERG B NIV   -  
U11 4/02/2017 11:30 HO.TESTELT B NIV.1 SNA.KEIBERG A NIV.2   3 - 17  
U10A 4/02/2017 10:00 HO.TESTELT A NIV.1 SNA.KEIBERG A NIV.1   -  
U10B 4/02/2017 9:30 K.ARS.OPLINTER A NIV.2 SNA.KEIBERG B NIV.2   1 - 4  
U9A 4/02/2017 14:00 TW3000 A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV 2   16 - 6  
U8A 4/02/2017 14:00 TW3000 B NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV 2   7 - 13  
U7A 4/02/2017 11:30 SK.DEURNE A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.2   -  
U7B 4/02/2017 11:30 WOLFSDONK SP. B NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1   -  
U6A 4/02/2017 10:00 WOLFSDONK SP. A SNA.KEIBERG A   -  
U6B 4/02/2017 9:30 SP SCHAFFEN A SNA.KEIBERG B   -  

Wedstrijden weekend 28,29 en 30 januari 2017

1ste elftal heren 28/01/2017 20:00 SNA.KEIBERG TIELT-WINGE 3000 A   4 - 3  
1ste elftal dames 28/01/2017 14:30 T.BUNSBEEK SNA.KEIBERG   0 - 4 
Reserven A 28/01/2017 15:00 SNA.KEIBERG A FC.GEETBETS   7 - 0  
Reserven B 27/01/2017 20:00 SNA.KEIBERG B KFC.DIEST   FF  
U21 27/01/2017 20:00 SNA.KEIBERG A NIV.2 RC.BUTSEL A NIV.1     
U17 28/01/2017 12:30 WOLFSDONK SP. C NIV.1 SNA.KEIBERG A NIV.2   1 - 3  
U15A 28/01/2017 12:30 SNA.KEIBERG A NIV.1 VC.BEKKEVOORT A NIV.1   FF  
U15B 28/01/2017 10:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 HO.TESTELT A NIV.2   11 - 0  
U13A 28/01/2017 13:00 SP.ROTSELAAR B NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.3   3 - 5  
U13B 28/01/2017 15:00 OUD-HEVERLEE LEUV D  SNA.KEIBERG B NIV.3   4 - 12  
U12A 28/01/2017 10:00 WOLFSDONK SP. B NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.2   3 - 1  
U12B 28/01/2017 9:30 KFC.BAAL A NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.2   1 - 10  
U11 28/01/2017 10:30 SNA.KEIBERG A NIV.2 KVZ.GLABBEEK A NIV.2   1 - 3  
U10A 28/01/2017 12:30 SNA.KEIBERG A NIV.1 KVZ.GLABBEEK A NIV.1   -  
U10B 28/01/2017 15:00 SNA.KEIBERG B NIV.2 VK.LINDEN A NIV.2   -  
U9A 28/01/2017 12:00 VK.LINDEN B NIV.3 SNA.KEIBERG A NIV.2   12 - 6  
U8A 28/01/2017 9:30 SK.DEURNE A NIV.2 SNA.KEIBERG A NIV.3   8 - 9  
U8B 28/01/2017 12:30 HO.TESTELT B NIV.1 SNA.KEIBERG B NIV.1   15 - 8  
U7A 28/01/2017 12:00 SNA.KEIBERG A NIV.2 WOLFSDONK SP. A NIV.2   uitgesteld
U7B 28/01/2017 13:30 SNA.KEIBERG B NIV.1 HO.TESTELT B NIV.1    3 - 4
U6A 28/01/2017 10:30 SNA.KEIBERG A VC.BEKKEVOORT A   -  
U6B 28/01/2017 10:30 SNA.KEIBERG B VC.BEKKEVOORT B   -