SNA Keiberg

 

SNA Keiberg 9470
 
U bent nu hier: Home

 

Seizoen 2013-2014          

Aanduidingen KBVB               Afgelastingen KBVB

      

 

_______________________________________________________________________________


BEKER: HET NIEUWSBLAD

Wedstrijden speeldag van 26 april en 27 april 2014

COMPET 1ste elftal 27  apr 14 15:00   SNA.KEIBERG SK.KAMPELAAR        -  
COMPET 1ste  elftal Dames 26 apr 14 14:00   MIECROOB VELTEM A SNA.KEIBERG        -
                 
COMPET Reserven B 26 apr 14 14:00   U.LOVENJOEL SNA.KEIBERG B        -
COMPET Under   21 26 apr 14 12:45   SNA.KEIBERG SC AARSCHOT        -  
COMPET Under   17 26 apr 14 9:30   KVZ   GLABBEEK SNA.KEIBERG        -  
COMPET Under   15 A 26 apr 14 11:00   SNA.KEIBERG A KFC DIEST B        -  
COMPET Under   15 B 26 apr 14 9:30   SNA.KEIBERG B SMS LUBBEEK B        -
COMPET Under   12 26 apr 14 15:00   SNA.KEIBERG SP HEIDE LINTER        -  
COMPET Under   11 26 apr 14 10:30   RC  BUTSEL SNA.KEIBERG        -  
COMPET Under   10 A 26 apr 14 12:15   SNA.KEIBERG A WOLFSDONK SP        -
COMPET Under   10 B 26 apr 14 14:00   SNA.KEIBERG B SP ROTSELAAR        -  
COMPET Under   9 A 26 apr 14 13:30   KFC DIEST SNA.KEIBERG A        -  
COMPET Under   9 B 26 apr 14 10:30   VS KORTENAKEN SNA.KEIBERG B        -
COMPET Under   8 A 26 apr 14 10:00   SP ROTSELAAR A SNA.KEIBERG A        -  
COMPET Under   7 26 apr 14 10:30   SNA.KEIBERG SP ROTSELAAR B        -
COMPET Under   6 A 26 apr 14 13:30   SNA.KEIBERG A NV KEERBERGEN B        -  
COMPET Under   6 B 26 apr 14 15:00   SNA.KEIBERG B SMS LUBBEEK        -  

 Wedstrijden speeldag van 12 april en 13 april 2014

 

COMPET 1ste elftal 12 apr 14 20:00   SNA.KEIBERG SP.ERPS-KWERPS      5 - 2  
COMPET 1ste  elftal Dames 12 apr 14 17:00   SNA.KEIBERG FÉM.W.S.WOLUWE B      1 - 2  
                 
COMPET Reserven A 12 apr 14 15:00   KA.GOETSENHOVEN SNA.KEIBERG A      5 - 0  
COMPET Reserven B 12 apr 14 14:30   SNA.KEIBERG B KVV.SCHERPENHEUVEL      6 - 0  
COMPET Under 21 12 apr 14 11:00   SP.MOLENBEEK SNA.KEIBERG      2 - 5
COMPET Under 17 12 apr 14 12:00   SNA.KEIBERG WOLFSDONK SP. C      2 - 3  
COMPET Under 15 A 12 apr 14 9:30   WOLFSDONK SP. B SNA.KEIBERG A      1 - 5 
COMPET Under 15 B 13 apr 14 9:30   KFC.DIEST B SNA.KEIBERG B      0 - 4
COMPET Under 12 12 apr 14 13:00   K.ARS.OPLINTER SNA.KEIBERG      5 - 0  
COMPET Under 11 12 apr 14 13:30   SNA.KEIBERG K.ARS.OPLINTER      6 - 0
COMPET Under 10 A 12 apr 14 10:30   FC.AVERBODE-OKS A SNA.KEIBERG A      AMC
COMPET Under 10 B 12 apr 14 10:30   RC.BUTSEL SNA.KEIBERG B      0 - 6
COMPET Under 9 A 12 apr 14 13:45   SNA.KEIBERG A WOLFSDONK SP. C     19- 2  
COMPET Under 9 B 12 apr 14 15:00   SNA.KEIBERG B KA.GOETSENHOVEN      AMC
COMPET Under 8 A 12 apr 14 11:15   SNA.KEIBERG A KV.TREMELO A        -  
COMPET Under 8 B 12 apr 14 12:30   SNA.KEIBERG B WOLFSDONK SP. B        -  
COMPET Under 7 12 apr 14 12:00   KFC.BAAL B SNA.KEIBERG      0 - 9
COMPET Under 6 A 12 apr 14 15:00   KFC.RAP.WEZEMAAL SNA.KEIBERG A      3 - 3
COMPET Under 6 B 12 apr 14 12:00   RAS.JODOIGNE SNA.KEIBERG B        -  

 

Wedstrijden speeldag van 4 april en 6 april 2014 

COMPET 1ste  elftal Dames 02 apr 14 20:00   SNA KEIBERG V STRIJLAND GOOIK      2 - 4
COMPET 1ste elftal 06 apr 14 15:00   VC.BERTEM-LEEFDAAL  SNA.KEIBERG      0 - 1  
COMPET 1ste  elftal Dames 06 apr 14 11:15   R.OTTIGNIES ST. A SNA.KEIBERG      0 - 5
                 
COMPET Reserven A 04 apr 14 20:00   SNA.KEIBERG A CR.VISSENAKEN      5 - 0
COMPET Reserven B 05 apr 14 15:00   FC.BINKOM A SNA.KEIBERG B      1 - 4  
COMPET Under 21 05 apr 14 12:45   SNA.KEIBERG K.ST.BIERBEEK B       AMC
COMPET Under 17 02 apr 14 19:00   TIELT-WINGE 3000 B SNA.KEIBERG      4 - 2  
COMPET Under 15 A 05 apr 14 11:00   SNA.KEIBERG A TIELT-WINGE 3000      7 - 1
COMPET Under 15 B 05 apr 14 9:30   SNA.KEIBERG B WOLFSDONK SP. B      5 - 0  
COMPET Under 12 05 apr 14 15:00   SNA.KEIBERG RFC.GREZ-DOICEAU      1 - 1  
COMPET Under 11 05 apr 14 11:30   VS.KORTENAKEN SNA.KEIBERG      0 -13
COMPET Under 10 A 05 apr 14 12:15   SNA.KEIBERG A KFC.BAAL B      1 - 3
COMPET Under 10 B 05 apr 14 14:00   SNA.KEIBERG B KVC.LANGDORP      AMC
COMPET Under 9 B 05 apr 14 11:30   K.ARS.OPLINTER SNA.KEIBERG B        -  
COMPET Under 8 A 05 apr 14 13:00   HO.VELTEM B SNA.KEIBERG A        -  
COMPET Under 8 B 05 apr 14 9:30   RC.MELDERT SNA.KEIBERG B        -  
COMPET Under 6 A 05 apr 14 13:30   SNA.KEIBERG A FC.AVERBODE-OKS      4 - 8  
COMPET Under 6 B 05 apr 14 15:00   SNA.KEIBERG B K.ARS.OPLINTER      3 - 3