SNA Keiberg

 

SNA Keiberg 9470
 
U bent nu hier: Home

 

 

 

    

 

Wedstrijden weekend van 23 tot 24 februari 2019

 

1ste elftal Heren 24/02/2019 15:00 KVC.Haacht A SNA.Keiberg A -
1ste elftal Dames 23/02/2019 16:30 SNA.Keiberg  Sp.Roosbeek-Neervelp  -
2de elftal Heren 23/02/2019 19:30 SNA.Keiberg B Sparta Schaffen  -
Reserven A 22/02/2019 20:00 KFC.KO.Begijnendijk  SNA.Keiberg A -
Reserven B 23/02/2019 15:00 SK.Rummen  SNA.Keiberg B -
U17 23/02/2019 12:05 SNA.Keiberg A FC.Averbode-Okselaar  -
U15A 23/02/2019 9:30 VK.Linden  SNA.Keiberg A -
U15B 23/02/2019 10:00 KFC.Diest C SNA.Keiberg B -
U13 24/02/2019 9:30 HO.Bierbeek C SNA.Keiberg  -
U12A 23/02/2019 9:30 SC.Aarschot  SNA.Keiberg A -
U12B 23/02/2019 11:15 KFC.Rap.Wezemaal B SNA.Keiberg B -
U11 23/02/2019 11:00 KVV.Scherpenheuvel  SNA.Keiberg  -
U10 23/02/2019 15:00 SNA.Keiberg  SK.Rummen  -
U9A 23/02/2019 12:00 SNA.Keiberg A KVC.Haacht C -
U9B 23/02/2019 13:30 SNA.Keiberg B KFC.Diest C -
U8 23/02/2019 12:30 KFC.Baal C SNA.Keiberg  -
U7A 23/02/2019 12:00 SC.Aarschot B SNA.Keiberg  -
U7B 23/02/2019 9:30 Cr.Vissenaken  SNA.Keiberg  -
U6 23/02/2019 9:30 KFC.Diest  SNA.Keiberg  -

Wedstrijden weekend van 16 tot 17 februari 2019

1ste elftal Heren 16/02/2019 20:00 SNA.Keiberg A SK.Nossegem A    0 - 3
1ste elftal Dames 15/02/2019 20:00 HO.Wolvertem Mercht B SNA.Keiberg      3 - 1
Reserven A 16/02/2019 15:00 SNA.Keiberg A SK.Plenke Werchter      0 - 3
Reserven B 15/02/2019 20:00 SNA.Keiberg B OHR.Huldenberg B -     ff
U17 16/02/2019 10:30 RWL.Sport C SNA.Keiberg A     0 - 9
U15A 16/02/2019 10:30 SNA.Keiberg A SC.Out-Hoegaarden B     8 - 2
U15B 16/02/2019 12:30 SNA.Keiberg B SK.Rummen X     7 - 0
U13 16/02/2019 15:00 SNA.Keiberg  VS.Kortenaken A     0 - 6
U12A 16/02/2019 10:30 SNA.Keiberg A KFC.Werchter  -
U12B 16/02/2019 13:30 SNA.Keiberg B KFC.Diest B     3 - 2
U11 16/02/2019 13:30 SNA.Keiberg  RWL.Sport B     7 - 2
U10 16/02/2019 10:00 VC.Bekkevoort  SNA.Keiberg      6 - 9
U9A 16/02/2019 11:15 KFC.Herent D SNA.Keiberg A    1 - 16
U9B 16/02/2019 12:30 FC.Averbode-Okselaar A SNA.Keiberg B -
U8 16/02/2019 15:00 SNA.Keiberg  Oud-Heverlee Leuven E      9 - 1
U7A 16/02/2019 12:00 SNA.Keiberg  KNV.Keerbergen B -
U7B 16/02/2019 12:00 SNA.Keiberg  Tielt-Winge 3000 A -
U6 16/02/2019 13:30 SNA.Keiberg  FC.Averbode-Okselaar  -

Wedstrijden weekend van 9 tot 10 februari 2019

1ste elftal Heren 10/02/2019 15:00 FC.Averbode-Okselaar A SNA.Keiberg A  AFGELAST
1ste elftal Dames 9/02/2019 16:30 SNA.Keiberg  R.W.D.M.Girls A    3 - 0  
2de elftal Heren 9/02/2019 19:30 SNA.Keiberg B VC.Bekkevoort B    4 - 1
Reserven B 9/02/2019 15:00 HO.Testelt  SNA.Keiberg B    1 - 1
U17 9/02/2019 12:05 SNA.Keiberg A KFC.Baal A    3 - 1
U15A 9/02/2019 14:00 RD.Zoutleeuw A SNA.Keiberg A    1 - 3
U15B 9/02/2019 12:00 RD.Zoutleeuw B SNA.Keiberg B    4 - 0
U13 9/02/2019 13:00 KFC.Herent B SNA.Keiberg     4 - 2
U12A 9/02/2019 9:30 KFC.Baal A SNA.Keiberg A    0 - 12
U12B 9/02/2019 11:00 Tielt-Winge 3000  SNA.Keiberg B   11 - 1
U11 9/02/2019 11:30 Sparta Schaffen  SNA.Keiberg      9 - 2
U10 9/02/2019 9:30 KVC.Kessel-Lo 2000 B SNA.Keiberg      3 - 4
U9A 9/02/2019 11:00 HO.Veltem B SNA.Keiberg A     5 - 18
U9B 9/02/2019 13:30 SNA.Keiberg B Sparta Schaffen C       -
U8 9/02/2019 9:30 HO.Veltem A SNA.Keiberg      5 - 5
U7A 9/02/2019 11:30 VC.Bekkevoort  SNA.Keiberg        -
U7B 9/02/2019 9:30 SMS.Lubbeek  SNA.Keiberg         -
U6 9/02/2019 9:30 Sparta Schaffen A SNA.Keiberg        -

Wedstrijden weekend van 2 tot 3 februari 2019

1ste elftal Heren 3/02/2019 15:00 SC.Out-Hoegaarden A SNA.Keiberg A -
2de elftal Heren 2/02/2019 19:30 SMS.Lubbeek B SNA.Keiberg B -
Reserven A 2/02/2019 14:30 KNV.Keerbergen A SNA.Keiberg A -
U17 1/02/2019 19:30 SNA.Keiberg A KVC.Langdorp  -
U15A 2/02/2019 11:30 Cr.Vissenaken A SNA.Keiberg A -
U15B 2/02/2019 11:30 VS.Kortenaken A SNA.Keiberg B -
U13 2/02/2019 11:00 HO.Veltem A SNA.Keiberg     15 - 1
U12A 2/02/2019 9:30 VS.Kortenaken A SNA.Keiberg A -
U12B 1/02/2019 18:00 SNA.Keiberg B HO.Testelt B -
U11 2/02/2019 13:00 KFC.Diest B SNA.Keiberg  -
U10 2/02/2019 12:45 VS.Kortenaken A SNA.Keiberg  -
U9A 2/02/2019 9:30 KCVV.Elewijt  SNA.Keiberg A -
U9B 2/02/2019 9:30 SK.Deurne  SNA.Keiberg B -
U8 2/02/2019 14:00 Tielt-Winge 3000 A SNA.Keiberg  -
U7A 2/02/2019 11:30 Sparta Schaffen  SNA.Keiberg  -
U7B 2/02/2019 10:00 Korbeek Sp.  SNA.Keiberg  -
U6 2/02/2019 12:00 SC.Aarschot B SNA.Keiberg  -

Wedstrijden weekend van 25 tot 26 januari 2019 

1ste elftal Heren 26/01/2019 19:30 VC.Houtem-Oplinter A SNA.Keiberg A -
1ste elftal Dames 26/01/2019 14:30 Tielt-Winge 3000  SNA.Keiberg  -
Reserven A 26/01/2019 15:00 SNA.Keiberg A FC.Binkom A -
Reserven B 25/01/2019 20:00 SNA.Keiberg B FC.Averbode-Okselaar  -
U17 26/01/2019 12:30 KFC.Werchter  SNA.Keiberg A -
U15 A 26/01/2019 10:30 SNA.Keiberg A Tielt-Winge 3000  -
U15 B 26/01/2019 12:30 SNA.Keiberg B SK.Deurne  -
U13 26/01/2019 15:00 SNA.Keiberg  KVK.Tienen C -
U12 A 26/01/2019 10:30 SNA.Keiberg A RWL.Sport B -
U12 B 26/01/2019 11:00 KFC.Baal B SNA.Keiberg B -
U11 26/01/2019 13:30 SNA.Keiberg  SK.Deurne  -
U10 26/01/2019 9:30 SC.Out-Hoegaarden B SNA.Keiberg  -
U9 A 26/01/2019 9:30 KFC.Hever B SNA.Keiberg A -
U9 B 26/01/2019 11:00 VS.Kortenaken B SNA.Keiberg B -
U8 26/01/2019 9:30 KVC.Sterrebeek A SNA.Keiberg  -
U7 A 26/01/2019 12:00 SNA.Keiberg  FC.Averbode-Okselaar  -
U7 B 26/01/2019 12:00 SNA.Keiberg  KNV.Keerbergen A -
U6 26/01/2019 13:30 SNA.Keiberg  RWL.Sport A -

Wedstrijden weekend van 18 tot 20 januari 2019 

1ste elftal Heren 20/01/2019 15:00 RWL.Sport A SNA.Keiberg A     0- 4
1ste elftal Dames 19/01/2019 16:30 SNA.Keiberg  Miecroob Veltem A     1 - 1
2de elftal Heren 19/01/2019 19:30 SNA.Keiberg B KFC.Zichem      4 - 1
Reserven A 18/01/2019 20:30 Sp.Rotselaar A SNA.Keiberg A      uitg.
Reserven B 19/01/2019 15:00 FC.Geetbets  SNA.Keiberg B     9 - 1
U17 19/01/2019 12:05 SNA.Keiberg A KNV.Keerbergen A     2 - 1
U15 A 19/01/2019 9:30 SMS.Lubbeek A SNA.Keiberg A     2 - 3
U15 B 20/01/2019 9:30 Sparta Schaffen  SNA.Keiberg B     2 - 1
U13 19/01/2019 13:00 RC.Butsel  SNA.Keiberg      2 - 2
U12 A 19/01/2019 13:00 KAC.Betekom B SNA.Keiberg A     0 - 9
U12 B 19/01/2019 11:00 KVC.Haacht B SNA.Keiberg B     2 - 0
 U11 19/01/2019 9:30 KFC.Baal  SNA.Keiberg         -
U10 19/01/2019 15:00 SNA.Keiberg  Oud-Heverlee Leuven E        -
U9 A 19/01/2019 12:00 SNA.Keiberg A KFC.Baal A   12 - 9
U9 B 19/01/2019 13:30 SNA.Keiberg B SK.Rummen      5 - 4
U8 19/01/2019 15:00 SNA.Keiberg  SC.Aarschot A     7 - 7
U7 A 20/01/2019 9:30 KFC.KO.Begijnendijk  SNA.Keiberg         -
U7 B 19/01/2019 9:30 KRC.Boortmeerbeek  SNA.Keiberg         -
U6 19/01/2019 11:30 VC.Bekkevoort  SNA.Keiberg          -